From Floorball Club BFC

Tilastot: Pistepörssi

Maalivahtitilasto

Miehet V-divisioona, lohko 8, kausi 2013-2014

MaalivahtiOttelutPäästetyt maalit / peliNollapelit
Taskinen Pertti630
Taponen Ilkka140
Honkanen Tomi114,730

Pistepörssit

Miehet V-divisioona, lohko 8, kausi 2013-2014

PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Mustonen Markus162915140
Hagelberg Christoffer152110116
Antman Joakim11121022
Soinoja Mikko1612750
Airinen Jyri119814
Melkkilä Mikko169450
Laine Jyrki189360
Riisalo Pekka178622
Ottela Tuomas158358
Halko Antti147522
Sulin Jussi135320
Kauppi Petri165322
Kiviharju Anssi145230
Af Heurlin Kristian84220
Solkinen Teemu640410
Hirn Janne83120
Taskinen Pertti122202
Kallio Tero82110
Paalosmaa Pekka92020
Taponen Ilkka92022
Nieminen Juuso102022
Honkanen Tomi130000

Maalivahtitilasto

Miehet VI-divisioona, lohko 3, kausi 2012-2013

MaalivahtiOttelutPäästetyt maalit / peliNollapelit
Taponen Ilkka22,50
Kumpuniemi Jussi142,641
Myllymäki Seppo23,50

Pistepörssit

Miehet VI-divisioona, lohko 3, kausi 2012-2013

PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Hagelberg Christoffer133619174
Antman Joakim153618184
Mustonen Markus182413110
Sulin Jussi15201370
Airinen Jyri16191092
Laine Jyrki18197120
Af Heurlin Kristian1414952
Halko Antti1812937
Melkkilä Mikko1812754
Kiviharju Anssi167340
Taponen Ilkka1462410
Riisalo Pekka95320
Ottela Tuomas155234
Solkinen Teemu145238
Partti Tomi153216
Myllymäki Seppo103120
Nieminen Juuso102200
Kallio Tero82020
Kumpuniemi Jussi142020
Paalosmaa Pekka101014
Kauttu Antti70002
Seppinen Antti00000

Maalivahtitilasto

Miehet V-divisioona, lohko 2, kausi 2011-2012

MaalivahtiOttelutPäästetyt maalit / peliNollapelit
Putkonen Vilho95,220
Myllymäki Seppo95,440

Pistepörssit

Miehet V-divisioona, lohko 2, kausi 2011-2012

PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Laine Jyrki18182160
Antman Joakim14171164
Lajunen Sami1114950
Halko Antti1811926
Sulin Jussi149632
Af Heurlin Kristian66330
Myllymäki Seppo155322
Taponen Ilkka1653214
Mörsky Niko75230
Aaltola Joona154220
Kiviharju Anssi113120
Ottela Tuomas183124
Alanko Tuomas63030
Kallio Tero72202
Lundell Robert112202
Kauttu Antti82112
Melkkilä Mikko81010
Seppinen Antti101014
Paalosmaa Pekka120000
Putkonen Vilho120004
Mikander Kim100006

Maalivahtitilasto

Miehet V-divisioona, lohko 2, kausi 2010-2011

MaalivahtiOttelutPäästetyt maalit / peliNollapelit
Kumpuniemi Jussi54,20
Myllymäki Seppo125,330
Mörsky Niko160

Pistepörssit

Miehet V-divisioona, lohko 2, kausi 2010-2011

PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Antman Joakim18241590
Lajunen Sami13201550
Halko Antti18161334
Hagelberg Christoffer16155108
Lundell Robert149274
Laine Jyrki187430
Mörsky Niko157252
Taponen Ilkka176246
Ottela Tuomas166246
Sulin Jussi85410
Väisänen Joni45410
Aaltola Joona133120
Paalosmaa Pekka143030
Herranen Marttin142116
Myllymäki Seppo151012
West Daniel111012
Seppinen Antti151014
Mikander Kim1210137
Kumpuniemi Jussi50000
Kauttu Antti80004

Miehet VI-divisioona, lohko 2, kausi 2009-2010

MaalivahtiOttelutPäästetyt maalit / peliNollapelit
Seppo Myllymäki183,112
Ilkka Taponen26,50

Pistepörssit

Miehet VI-divisioona, lohko 2, kausi 2009-2010

PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Antman Joakim204226164
Lajunen Sami204223192
Hagelberg Christoffer11191272
Laine Jyrki20161064
Mörsky Niko1815782
Lundell Robert1512752
Sulin Jussi811742
Herranen Marttin20105524
Halko Antti209814
Paalosmaa Pekka168170
Ottela Tuomas188172
Väisänen Joni106420
Taponen Ilkka205326
Myllymäki Seppo185052
Mörsky Teppo134310
Kauttu Antti204138
Aaltola Joona132110
Seppinen Antti192024
West Daniel31010
Mikander Kim130002

Miehet VI-divisioona, lohko 2, kausi 2008-2009

MaalivahtiOttelutPäästetyt maalit / peli
Ilkka Taponen34
Seppo Myllymäki156.2
PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Antman Joakim16342594
Sulin Jussi1630181214
Lajunen Sami122713140
Laine Jyrki1817980
Mörsky Niko1613852
Halko Antti1610824
Herranen Marttin18103716
Rusanen Harri168446
Hellman Peter86246
Ottela Tuomas165320
Myllymäki Seppo165140
Huotilainen Simo43120
Taponen Ilkka103032
Huttunen Sasha182024
Seppinen Antti112022
Kauttu Antti181016
Mikander Kim90002
Björklund Mikko20000

Miehet VI-divisioona, lohko 2, kausi 2007-2008

PelaajaOttelutPisteetMaalitSyötötJäähyminuutit
Sulin Jussi18261978
Laine Jyrki18208124
Antman Joakim11191274
Halko Antti18191180
Huotilainen Simo1614590
Lajunen Sami14131032
Niska Valtteri9131034
Björklund Mikko2011562
Huttunen Sasha1811566
Hellman Peter10113812
Myllymäki Seppo206150
Mörsky Niko125144
Ottela Teemu104220
Taponen Ilkka103122
Kauttu Antti182020
Pesonen Ari32020
Seppinen Antti102024
Mäenpää Tomi61104
Retrieved from http://bfc.arkku.net/index.php?n=Tilastot.Pistep%f6rssi
Sivua on muokattu viimeksi 02.05.2014 16:18